BUDOWA MASZYN(HIGH VOLTAGE AUTOMOTIVE)

Wydarzenia na świecie uświadomiły, że automatyzacja procesów produkcyjnych jest nie unikniona. Pozwala on na obniżanie kosztów poprzez przyspieszenie produkcji oraz zapewnienie ciągłości produkcji. Coraz więcej firm stawia na w pełni zautomatyzowanie procesów produkcyjnych. 

Nasza firma wychodzi naprzeciw wymaganiom rynku i wyspecjalizowała się w budowie maszyn, które pozwalają na automatyzacje poszczególnych procesów produkcyjnych jak i całych linii produkcyjnych.

Nasza firma wyspecjalizowała się w budowie maszyn dla przemysłu motoryzacyjnego a zwłaszcza w zautomatyzowaniu produkcji przewodów wysokiego napięcia. Pojazdach elektrycznych.

HVA machine for shield cut, components insertion, filler cut process

Maszyna ma budowę modułową która pozwala na jednym stelażu produkować różne przekroje przewodów , jesteśmy wstanie zapewnić pełną integrację urządzenia z siecią zamawiającego .

MAFW Multi function machine for cut zero, uninsulvtion, crimping, insertion terminals to connector.

Maszyna przeznaczona do produkcji przewodów 2×4 mm2 HV. proces kończy się obłożeniem conectora terminalami. Nad jakością produktu czuwa zespół czujników oraz kamera. Podczas defektu na którejkolwiek ze stacji produkt jest automatycznie odrzucany jako wadliwy.

Mamy możliowść podłączenia urządzenia do globalnego systemu klienta.